[ Webhosting profitux.cz ] 

Zbraně

Impérium

E-11 BlasTech


Každý stormtrooper je vybaven právě touto smrtící zbraní. Její přednosti tkví hlavně ve vynikajícímu dostřelu a výkonu. Další jeho výhodou je jeho kompaktnost a spolehlivost. Energetický článek vydrží až 100 výstřelů zatímco plazmový plyn na 500 a díky snadným úpravám ( přidáním rozkládací pažby ) se z něj stává účinná puška na velké vzdálenosti.

Blastech E-17D


Tato zbraň je na jako ulitá na boj ve velkých vzdálenostech a to díky své stabilitě ( dají se přidělat nožičky) a velké přesnosti. Touto zbraní je vybaven skoro vždy 1 ve skupině úderného oddílu.

Rebelové

Rebelové nejsou oficiální skupinou takže nemají ani oficiálního dodavatele zbraní, a proto je jejich vybavení velice různorodé tak vám tu popíšu zbraně hlavních postav.

BlasTech DH-17


Mezi povstalci asi nejrozšířenější zbraň a to díky své cenně a také kvalitě, která se sice nemůže rovnat svému imperiálnímu bratříčkovi ale v bojích na krátkou vzdálenost se mu vyrovnají.

BlasTech DL-44


U Rebelů velice rozšířená záložní zbraň, která sice není proti Imperiálům moc platná ale díky úpravám dokáže způsobit opravdu obrovské škody, i když je to jen pistole. Jako hlavní zbraň ji používal např. Han Solo.

Wookieiská Kuše


Velmi spolehlivá zbraň s velmi ničivými účinky. Používají jí především Wookiové, kterým zbraň pro svou velikost zcela vyhovuje a když se spojí wookiiský vztek s touto zbraní vzniká pro jejich nepřátele smrtící kombo.

Armáda Klonů

BlasTech DLT-19


Pušky použité v klonových válkách jsou předchůdci Imperiálních zbraní a co se vlastnost týče tak jsou skoro shodné. Tato puška byla opravdu dobrá na velké vzdálenosti a v bitvě o Geonosis se předvedla v celé své kráse . Po nějaké době vyměnili BlasTech DLT-19 za BlasTech E-11 popis u Impéria. Separatisté Ti používali jak zbraně droidy, kteří jsou(budou) popsáni jinde.

Výbušniny

Termální DetonátorGranát, který je pro své účinky hojně používaný jak Impériem tak Rebely. Před tímto kulatým nesmyslem není nikdo v okruhu 100metrů v bezpečí.