[ Webhosting profitux.cz ]

 

Preview FU

Star Wars Force Unleashed

Star Wars: The Force Unleashed Star Wars: The Force Unleashed

Všichni určitě víme, že temná strana síly je silnější, má více možností v používání síly apod. Jelikož hra je v oblasti používání síly natolik propracovaná, že se rozhodně máme na co těšit. Po fyzikální i grafické stránce půjde úplně o něco jiného, než v ostatních hrách se Star Wars tématikou - zatímco v Jedi Academy jste pomocí síly mohli přemisťovat speciální kvádry v různých kolejištích a nepřátelům vaše síla téměř neubližovala - ve Force Unleashed to bude naprostý opak, pomocí síly půjde vojákům vyrazit zbraň z ruky, zvedat trosky nebo vojáka prohodit zdí a věřte, že ta zeď nemusí být pouze jedna. Síly také půjde různě kombinovat, vojáka si vyzvednete do vzduchu a mezi tím, co bude levitovat do něj vypustíte blesky. Tvůrci slibují, že ovládání bude zcela intuitivní. Grafický a fyzikální engine si tvůrci z Lucas Arts vytvořili sami a musím uznat, že vypadá opravdu velmi dobře.

Star Wars: The Force Unleashed Star Wars: The Force Unleashed

Umělá inteligence postav ve hře má být také na velice vysoké úrovni. Například, když chcete vojáka odhodit on se bude snažit chytit předmětů a nebo dokonce svého druha, je vysoká pravděpodobnost, že ho veme s sebou na smrt.

Star Wars: The Force Unleashed Star Wars: The Force Unleashed

Bohužel, veliká škoda je, že tato hra NEvýjde na PC. Avšak protesty a ohlasy lidí jsou natolik veliké, že sepsali i petici. Tak doufejme a modleme se.

Autorem článku je Eddy