Star Wars Battlefront II

+ prostředí Star Wars, vesmírné bitvy, Multiplayer

-Singleplayer za chvíli omrzí

Po ne příliš úspěšném prvním díle se vrací plný sil a očekávání. Přinesl něco nového?? Dodrželi tvůrci vše co slíbili nebo byli všechny sliby porušeny?? Star Wars Battlefront II je hra podobných herních principů jako Battlefield 2, ale ze světa Star Wars. Každý správný fanda si chtěl zastřílet na Imperiály/Rebely nebo droidy/Klony a tím se dostáváme k prvnímu tématu a to jsou… Strany:
Na výběr máte dvě válečné etapy světa Star Wars a to Klonové Války a Povstaní. Na výběr máte celkem ze 4 stran Republika, Separatisté, Impérium a Aliance, každá ze stran má odlišné vybavení,techniku, vzhled (i když Impérium a klony jsou si podobní) a hrdinu.

Povolání:
Každá strana má na výběr ze 7 povolání od obyčejného vojáka až po snipera.Ve sloupci s povoláními jsou poslední 2 řádky vyhrazeny pro speciální povolání strany u klonů to je například voják s Jetpackem, u Separatistů je to Droideka a u Aliance Wookie. Dále jako odměnu máte za každou stranu nějakého hrdinu, za kterého můžete hrát jakmile dosáhnete určitého počtu bodů.

Novinky:
Novinkou ve hře jsou vesmírné bitvy a hraní za hrdiny, mezi kterými jsou i Jediové . Ve vesmíru si vyberete stranu a třídu (máte na výběr jen 2 pilota a vojáka) a objevíte se na lodi, kde si můžete vybrat co budete dělat. Buď můžete běžet do hangáru vzít si stíhačku a letět ukázat vašemu nepříteli co ve vás je nebo můžete zůstat na lodi a ujmout se nějaké Turbo laserové baterie a soustředit se na obranu lodi.

Příběh:
Příběh je jen součástí tréninku, kde se učíte jak s čím zacházet. Další módy pro jednoho hráče jsou Instant Battle, kde si vyberete mapu a éru ve které chcete bojovat a hurá na nepřítele, kdežto v Galactic Counquest si vyberete jeden ze 4 scénářů a snažíte se buď galaxii dobít, nebo osvobodit. Jinak je hra orientovaná na Multiplayer, kde si za válčíte až v 64 lidech což je opravdová bomba! Moje hodnocení:
Battlefront II skutečně nezklamal je takový jaký má, i když má nějaké malé chyby je to opravdu hra, kterou musí každý správný fanda alespoň zkusit ať už kvůli detailně vypracovaným mapám nebo skvostnému multiplayeru. 89% PS. Snad nám tvůrci vytvoří i další díly z bitev, které nebyli ve filmu.